Політика

Пан Гі Мун привітав женевські домовленості

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун привітав підсумки минулого в Женеві першого раунду переговорів з подолання кризи в Україні. Про це повідомила прес-служба глави ООН.

"Глава ООН натхнений тим, що сторони зуміли домовитися про цілий ряд невідкладних конкретних кроків, спрямованих на деескалацію ситуації та пошук мирного виходу з кризи", – наголошується в повідомленні Організації Об’єднаних Націй. Водночас Пан Гі Мун зазначив, що ситуація в Україні як і раніше є надзвичайно нестабільною.

Читайте також:  Зеленський терміново скликає РНБО

"Він очікує, що всі сторони і надалі проявлять серйозність і щирість своїх намірів і виконають кроки, окреслені в Женевській заяві, які повинні допомогти знайти довгостроковий вихід з кризи", – йдеться на сайті генсека ООН. Там же зазначається, що Пан Гі Мун раніше неодноразово стверджував, що знайти мирне рішення допоможе тільки конструктивний діалог сторін, спрямований на досягнення конкретних результатів.

Читайте також:  В КСУ прокоментували своє скандальне рішення

Нагадаємо, в першому раунді Женевських переговорів з Україною брали участь глави зовнішньополітичних відомств України, США, Євросоюзу та Росії.

Читайте також: