Новини світу

Якщо не буде знайдено рішення на Женевській зустрічі, своє слово скаже український народ – Тимошенко

Тимошенко: якщо Женевська зустріч закінчиться нічим, своє слово скаже український народ.

Екс-прем’єр-міністр України, лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що якщо в ході чотиристоронньої зустрічі з українського питання в Женеві не буде знайдено рішення щодо стабілізації ситуації в країні, то своє слово скаже український народ.

Про це йдеться в зверненні Ю. Тимошенко до учасників міжнародної зустрічі представників України, ЄС, США та РФ, поширеному прес-службою ВО "Батьківщина".

"Всі українські громадяни очікують від Женевської зустрічі досягнення твердих міжнародних домовленостей щодо припинення Росією військового та економічного тиску на Україну, припинення неоголошеної війни нового типу проти нашої держави, зокрема, в південно-східних регіонах", – вважає Ю. Тимошенко.

"Якщо не буде знайдено рішення, своє слово скаже український народ. Українці готові зі зброєю в руках захищати свою землю. Але Україна не хоче війни – слід докласти всіх необхідних зусиль задля її припинення", – підкреслює політик.

Ю. Тимошенко також відзначає кілька моментів, які, на її думку, не можуть бути предметом переговорів. Вона переконана, що в порядку денному не можуть бути питання конституційного ладу, адміністративно-територіального устрою України, проведення президентських виборів 25 травня.

Також не можна обговорювати, на думку Ю. Тимошенко зовнішньополітичний курс України – " його самостійне визначення належить до найважливіших прерогатив українського народу".

"На порядку денному вашої зустрічі стоїть не тільки доля України. На кону – доля всієї світової архітектури безпеки і миру, яка існувала після Другої світової війни", – нагадує Ю. Тимошенко.

За матеріалами:  Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати