fbpx
Економіка

Довідка про доходи допоможе заповнити декларацію про майновий стан і доходи

Міндоходів протягом 5 робочих надає необхідні відомості.

  Аби коректно заповнити декларацію про майновий стан і доходи фізична особа може звернутися до органу Міндоходів за своїм місцем проживання, місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування для отримання відомостей про суми одержаних доходів.

 Фізичні особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням відомостей з Державного реєстру до будь-якого контролюючого органу. У такому разі строк видачі відомостей може бути продовжено до 10 робочих днів.

 Порядок отримання відомостей з Державного реєстру регламентується розділом X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України 10.12.2013 №779, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.12.2013 за №2211/24743. Шановні платники, нагадуємо, що деклараційна кампанія триватиме до 1 травня 2014 року, тож часу на подання звіту залишається обмаль.

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндходів у м. Києві

Читайте також: