Політика

Диверсанти з Росії це не український народ – Кличко

 Під час виступу в парламенті 15 квітня лідер партії «УДАР» Віталій Кличко заявив, що Україна зіткнулася з вторгненням, і українці повинні об’єднатися для захисту своєї країни. За його словами, антитерористична операція є свого роду тестом на дієздатність нової влади.

Як він зазначив, необхідно використовувати всі свої сили для врегулювання конфлікту.

Читайте також:  Я розпускаю Верховну Раду, – Зеленський

Також Віталій Кличко сказав, що диверсанти з Росії та залучені ними найманці – це не український народ і розмова з ними повинен бути по-військовому короткою.

«Саме цього чекають наші громадяни – і на Донбасі, де просять про захист. І люди, які приходили вночі під парламент і зараз там стоять, вимагаючи мобілізації для захисту своєї країни», – підкреслив політик.

Читайте також:  Генеральна прокуратура України поки не викликала на допит Віктора Ющенка

Як він нагадав, українське законодавство дозволяє проводити повноцінну антитерористичну операцію із залученням усієї сили держави.

«Якщо потрібно внести ще якісь зміни або уточнення до законів – ми повинні зробити це сьогодні. Щоб не було ніякої відмовки від виконання кожним силовиком своїх обов’язків. А тих, хто не виконує наказів – треба карати», – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також:  Аваков написав листа до ЦВК стосовно незаконної реєстрації Клюєва на вибори до ВР

Також він додав, що повинні понести відповідальність і ті, хто підтримує сепаратистів і виступає перед захопленими ними адміністративними будівлями. Вкотре Віталій Кличко сказав, що перший на черзі – кандидат в президенти Олег Царьов.

Читайте також:

Коментувати