Політика

«Кожен повинен вибрати – він за Україну і мир або за Путіна і війну», – Томенко

 Народний депутат України Микола Томенко вважає, що ситуація, яка зараз склалася в країні, в черговий раз змушує говорити про визначення основних принципів або основ того, як зберегти незалежність і свободу України, оскільки зараз загроза її територіальної цілісності серйозна як ніколи.

На думку Миколи Томенка, є п’ять базових принципів, які дозволять зберегти незалежність країни:

Читайте також:  Надія Савченко йде у Раду від Донеччини

1. Кожен українець повинен визначитися: він підтримує Україну і мир або ж Путіна і війну;

2. Правоохоронці повинні зрозуміти, що це неправильно використовувати зброю проти свого народу, який хоче здолати корупцію і змінити владу. Однак вони зобов’язані використовувати всі передбачені законом методи, коли відстоюють незалежність і інтереси країни, захищаючи її від терористів і сепаратистів;

Читайте також:  Медведчук і Бойко зустрілися у Москві з Дмитром Медведєвим

3. Політичні партії повинні об’єднатися і діяти разом заради України, а не працювати виключно на своїх кандидатів у президенти чи свої партії;

4. Інвестування в територіальну цілісність і незалежність країни має стати пріоритетом для українських олігархів;

5. Уряд для підтримки своєї соціально-економічної політики має вивільнити кошти на соціально-економічні реформи за рахунок боротьби з корупцією, а також за рахунок багатого шару населення, а не малого та середнього бізнесу або простих людей.

Читайте також:  Євросоюз зробив заяву щодо рішення президента РФ про видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

Микола Томенко переконаний, що лише завдяки спільним зусиллям громадян, бізнесу, правоохоронців та влади можна буде зберегти цілісність України.

Читайте також:

Коментувати