Політика

«Кожен повинен вибрати – він за Україну і мир або за Путіна і війну», – Томенко

 Народний депутат України Микола Томенко вважає, що ситуація, яка зараз склалася в країні, в черговий раз змушує говорити про визначення основних принципів або основ того, як зберегти незалежність і свободу України, оскільки зараз загроза її територіальної цілісності серйозна як ніколи.

На думку Миколи Томенка, є п’ять базових принципів, які дозволять зберегти незалежність країни:

1. Кожен українець повинен визначитися: він підтримує Україну і мир або ж Путіна і війну;

2. Правоохоронці повинні зрозуміти, що це неправильно використовувати зброю проти свого народу, який хоче здолати корупцію і змінити владу. Однак вони зобов’язані використовувати всі передбачені законом методи, коли відстоюють незалежність і інтереси країни, захищаючи її від терористів і сепаратистів;

3. Політичні партії повинні об’єднатися і діяти разом заради України, а не працювати виключно на своїх кандидатів у президенти чи свої партії;

4. Інвестування в територіальну цілісність і незалежність країни має стати пріоритетом для українських олігархів;

5. Уряд для підтримки своєї соціально-економічної політики має вивільнити кошти на соціально-економічні реформи за рахунок боротьби з корупцією, а також за рахунок багатого шару населення, а не малого та середнього бізнесу або простих людей.

Микола Томенко переконаний, що лише завдяки спільним зусиллям громадян, бізнесу, правоохоронців та влади можна буде зберегти цілісність України.

Читайте також:

Коментувати