Шоу-бізнес

Зірки похвалилися своєю красою без макіяжу

Зірки шоу-бізнесу навперебій стали викладати в блогах свої фото без єдиного грама косметики. Примітно, що поки на цей крок зважилися в основному ті, кому за 30. Ані Лорак, яка раніше не показувалася на очі без бойової розмальовки – рожевих щік, яскравих тіней, наклеєних вій, темної підводки і пухких губ за рахунок блиску, тепер зважилася викласти на своїй сторінці фото а-ля натюрель.

Читайте також:  Зйомки "Поганих хлопців 3" завершилися

Бажання показати себе без макіяжу після 30 років виникло також у Світлани Лободи, Віри Брежнєвої, Маші Єфросиніної, Альбіни Джанабаєвої та багатьох інших.

При цьому, реакція шанувальників на знімки зірок без макіяжу досить- різна: від «Кароліна, я от завжди думала, як же Ви виглядаєте без тонни косметики! Виявляється, не більше, ніж на 18 років!»  до «Лобода, жесть, переплутала її зі Звєрєвим!».

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

За словами психологів, подібні кроки можна пояснити тим, що зірки викладають такі фото через комплекси і заради піару. Зокрема, психіатр Володимир Голубенко зазначає: «Жінки після 30 років починають активно молодитися і тому викладають свої фото без макіяжу а ля юні дівчатка, щоб довести собі і оточуючим, що вони молоді, сексуальні. Щоб не говорили: «Якщо її умити, то дивитися нема на що»! Такі слова можуть породжувати комплекси. І зауважте: чим молодша дівчинка, тим старшою вона хоче виглядати, а значить, натуральними фото майже не хвалиться».

Читайте також:  Настя Каменських і Потап поділилися знімком після весілля

Другий психолог, Аліна Котенко пояснює це тим, що багатьох жінок після 30, коли пропадає юнацький запал, тьмяніє романтизм і розсіюється вся непотрібна мішура, починає тягнути на природність і натуральність.

Читайте також:

Коментувати