Політика

Валентин Наливайченко: “Колишнє керівництво СБУ вивезло до Криму секретну документацію”

 Колишнє керівництво Служби безпеки України перевезло на територію Кримського півострова секретну документацію. Як заявив сьогодні, 3 квітня, глава Служби Безпеки України Валентин Наливайченко секретна документація була перевезена в Сімферополь. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У ході прес-конференції Валентин Наливайченко також зазначив, що в даний момент вся документація вже знаходиться в Києві. За його словами, зараз потрібно визначити, хто саме причетний до цього інциденту.

Читайте також:  Україна вже цього року закупить у США велику партію зброї, - Валерій Чалий

«Зараз ми повинні зрозуміти, хто саме віддавав накази на перевезення на територію Кримського півострова 20 лютого сучасної зброї. Також сюди були перевезені всі особисті, агентурні справи, а також інші справи Служби безпеки України», – прокоментував інцидент голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

 Нагадаємо, що також сьогодні Наливайченко в ході прес-конференції повідомив про те, що співробітники спецпідрозділів «Беркут» і «Альфа» мають відношення до злочинів проти активістів Майдану. За його словами, всі вони зараз ховаються у Криму.

Читайте також:  Зеленський спростив отримання громадянства для росіян, які зазнали політичних переслідувань

Читайте також:

Коментувати