Політика

Путін хоче «завоювати» Білорусь, Фінляндію і Прибалтику – Андрій Ілларіонов

 Російська Федерація на чолі зі своїм президентом Володимиром Путіним вже отримала сумнівну перемогу в боротьбі з Україною, окупувавши і захопивши Крим. Однак у Росії може бути ще багато різних територіальних претензій, за рахунок яких вона захоче збільшити свою територію.

 Колишній радник російського президента Андрій Ілларіонов у своєму інтерв’ю шведській газеті Svenska Dagbladet повідав, що Володимир Путін у майбутньому має намір «завоювати» Фінляндію, Білорусь і країни Балтії. Як заявляє екс-радник Путіна, президент РФ має намір повернути часи Миколи II і Сталіна, тим самим відновивши «історичну справедливість».

 Щодо Фінляндії, то ця країна не є членом НАТО, а, відповідно, вторгнення РФ не буде розцінено як напад на альянс.

 На питання про те, чи загрожує Фінляндії щось найближчим часом, Андрій Ілларіонов заявив: «Це не входить в путінський порядок денний на сьогодні або завтра, але якщо Путіна не зупинити, рано чи пізно питання буде піднято. Путін кілька разів говорив, що більшовики і комуністи здійснювали великі помилки. Він цілком може сказати, що в 1917 році більшовики зрадили національні інтереси Росії, надавши Фінляндії незалежність».

 Також було порушено питання того, яким чином можна зупинити експансію РФ. При цьому Ілларіонов заявив, що санкції швидше допомогли Путіну, додавши, що єдиною адекватною відповіддю у даному випадку є прояв готовності до колективної оборони.

Читайте також:

Коментувати