Політика

Томенко запропонував аутсайдерам президентських виборів закінчити політичну кар’єру

Народний депутат України від фракції «Батьківщина» Микола Томенко під час виступу у Верховній Раді України 26 березня, запропонував кандидатам у президенти України, які наберуть менше 1 % під час голосування, поставити крапку в своїй політичній кар’єрі.

 Як вважає Микола Томенко, на президентських виборах буде більше десятка кандидатів і, за його словами, він не має нічого проти. Проте, на думку політика, аутсайдерам виборів дійсно слід було б піти з політики.

 «А то у нас деякі вже по кілька разів балотуються», – зазначив Микола Томенко.

 Також нардеп звернувся й до представників ЗМІ, нагадавши, що під час передвиборної кампанії перевірка ЗМІ заборонена. Однак, Микола Томенко все ж закликав не розміщувати матеріали на тіньовій основі, а позначати їх як «політична реклама».

 Наостанок він підкреслив, що головне завдання – провести демократичні вибори.

 Нагадаємо, що президентські вибори в Україні відбудуться в кінці травня. Вже зараз відомо, що за крісло президента боротимуться Олег Ляшко, Ренат Кузьмін, Сергій Тігіпко, Петро Симоненко, Михайло Добкін, Петро Порошенко і, можливо, Юлія Тимошенко і Віталій Кличко. При цьому Партія регіонів ще не визначилася зі своїм кандидатом.

Читайте також: