Окупація Криму

Полковник Мамчур і ще троє українських військових будуть звільнені в найкоротші терміни

Взяті в заручники українські військові, а саме заступник командувача ВМС ЗС України з берегової оборони Ігор Воронченко, командир 204-ї бригади тактичної авіації у Бельбеку Юлій Мамчур, і ще два командири батальйону морської піхоти в Феодосії, вже до кінця сьогоднішнього дня будуть звільнені. Таку заяву журналістам LB.ua зробив виконуючий обов’язки заступника голови Адміністрації президента України Андрій Сенченко.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

«Були проведені переговори за дорученням виконуючого обов’язки президента країни Олександра Турчинова. Більш того, він сам проводив безпосередній контроль ходу переговорів. У ході переговорів з протилежною стороною була досягнута угода про те, що наших заручників звільнять вже до кінця дня», – прокоментував ситуацію Андрій Сенченко.

Варто відзначити, що місцезнаходження українських військових Юлія Мамчура та Ігоря Воронченка було невідомим з 23 березня. Саме в цей день російські окупанти штурмом взяли їх частини і викрали військових. Також у ЗМІ неодноразово з’являлися чутки про те, що родині Юлія Мамчура неодноразово погрожували невідомі люди.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

Читайте також:

Коментувати