Економіка

Декларуйте доходи вчасно

  Подання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачено Конституцією України, та статтею 179 Податкового кодексу України від 02.12.10 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

 Відповідно до пп. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 ПКУ, податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV ПКУ. Тобто граничний термін подання декларації для платників, які зобов’язані подавати декларацію — 30 квітня 2014 року.

Читайте також:  Поки не почнемо стукати в усі двері, у країні нічого не побудується, – Володимир Зеленський

 Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2013 році, передбачено для тих громадян, які отримували доходи не від податкових агентів та доходи, з яких протягом року податок не утримувався. Декларація подається до органу Міндоходів за місцем податкової адреси платника податку, тобто за місцем реєстрації (по паспорту).

Читайте також:  "Нафтогаз" знизив ціну газу на серпень на 7,2-7,5%

 Для зручності громадян працює сервіс, який дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді та надіслати її через Інтернет. Електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення Міндоходів надає безкоштовно.

 Протягом січня-лютого свої доходи отримані протягом 2013 року задекларували 107 мешканців Київського району м. Донецька та з метою отримання податкової знижки – 11.

Читайте також:  Ігор Насалик розповів, чому для водоканалів тариф на електроенергію зріс на 25%

  За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів в Донецькій області

Читайте також:

Коментувати