Економіка

Декларуйте доходи вчасно

  Подання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачено Конституцією України, та статтею 179 Податкового кодексу України від 02.12.10 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

 Відповідно до пп. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 ПКУ, податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV ПКУ. Тобто граничний термін подання декларації для платників, які зобов’язані подавати декларацію — 30 квітня 2014 року.

 Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2013 році, передбачено для тих громадян, які отримували доходи не від податкових агентів та доходи, з яких протягом року податок не утримувався. Декларація подається до органу Міндоходів за місцем податкової адреси платника податку, тобто за місцем реєстрації (по паспорту).

 Для зручності громадян працює сервіс, який дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді та надіслати її через Інтернет. Електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення Міндоходів надає безкоштовно.

 Протягом січня-лютого свої доходи отримані протягом 2013 року задекларували 107 мешканців Київського району м. Донецька та з метою отримання податкової знижки – 11.

  За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів в Донецькій області

Читайте також:

Коментувати