Політика

Юрія Луценка на виборах мера Києва може підтримати один з кандидатів у президенти – Бригинець

 Народний депутат України від фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець звернув увагу на те, що основні сили, які будуть боротися за місце президента, ще не назвали своїх кандидатів на пост мера Києва. Як зазначив політик, йдеться про ті партії, які представлятимуть Кличко, Тимошенко і Порошенко.

 Водночас, за словами Олександра Бригинця, ті кандидати, які вже оголосили про свою участь у виборах, представляють свої мікро-партії, які вони будуть вести за собою в Київраду.

Читайте також:  Порошенко підписав указ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

 «Тут головне не перемога в боротьбі за посаду мера, а сприяння формуванню власної фракції», – написав Олександр Бригинець в Facebook.

 На його думку, Микола Катеринчук поведе за собою Європейську партію, В’ячеслав Кириленко – «За Україну!», Леся Оробець – «ДемАльянс», а Юрій Луценко може стати на чолі своєї Народної Самооборони. Втім, Олександр Бригинець також не виключає можливості того, що Юрій Луценко, у разі участі у виборах мера Києва, може отримати підтримку з боку одного з реальних кандидатів у президенти.

Читайте також:  Україна має намір вислати угорського консула

 «Тоді, як мені здається, він може піти на чолі «Батьківщини », «УДАРу» або «Солідарності» Порошенка», – підсумував нардеп.

Коментувати