Політика

Сергій Тігіпко балотується в президенти України

Чутки про те, що народний депутат України від Партії регіонів Сергій Тігіпко може взяти участь у президентських виборах, які відбудуться 25 травня, підтвердилися. Інформацію про свій намір поборотися за посаду глави держави поширив сам Сергій Тігіпко.

 На своїй сторінці в Facebook політик написав про те, що вже подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом в президенти.

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

 При цьому слід зазначити, що Сергій Тігіпко не балотується як кандидат від Партії регіонів, оскільки раніше вже повідомлялося, що Партія регіонів визначиться зі своїм кандидатом на з’їзді, який відбудеться тільки 29 березня.

 Слід нагадати, що крім Сергія Тігіпка балотуватися в президенти України також мають намір Петро Порошенко, Віталій Кличко і, можливо, Юлія Тимошенко. Також про свою готовність взяти участь у виборах вже оголосили Олег Ляшко, Ренат Кузьмін і Михайло Добкін.

Читайте також:  Раптовий візит Петра Порошенка в ДБР: «Європейська Солідарність» оприлюднила заяву

Читайте також:

Коментувати