Окупація Криму

Військових з Криму потрібно виводити – Кличко

 Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вкотре заявив, що необхідно терміново вивести з Криму українських військових та їхні родини. При цьому він звернув увагу на те, що багато військовослужбовців з Криму – контрактники, які народилися і виросли там.

 «Там живуть їхні сім’ї. Тому вони повинні розуміти, куди вони можуть виїхати, які соціальні гарантії отримають, і яке житло їм нададуть за межами півострова», – зазначив Віталій Кличко.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

 Також він зазначив, що військовослужбовці у Криму знаходяться в інформаційній блокаді – вони не можуть дивитися українське телебачення.

 «Їм показують пропагандистські програми, де описують райдужні перспективи для кримчан, а всіх інших називають націоналістами і радикалами, які намагаються нав’язувати свої ідеї», – розповів Віталій Кличко.

 За його словами, якщо затягнути виведення військ з Криму ще на тиждень, то вже попросту не буде кого виводити.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

 «Проросійські сили захопили вже три українських військових кораблі. Ми повинні вже сьогодні донести до військових інформацію про соціальні гарантії та надати їм допомогу», – підсумував Віталій Кличко.

Читайте також:

Коментувати