Економіка

WebMoney.UA знову працює в Україні: рахунки розблоковані

На офіційному сайті Webmoney Україна з’явилася інформація про те, що клієнти WebMoney.UA знову зможуть використовувати можливості компанії, як це було до арешту рахунків «Вебмані-Україна» Міністерством доходів і зборів у минулому, 2013 році. Нагадаємо, що проблеми в роботі Webmoney Україна почалися влітку 2013 року, що призвело до неможливості клієнтам компанії використовувати її можливості в повному обсязі.

Читайте також:  Кабмін сьогодні прийме рішення про підвищення пенсій із 1 липня

 У повідомленні на офіційному сайті WebMoney.UA сказано, що ще з червня минулого року, «перебуваючи під жорстким пресингом чиновників Міністерства доходів і зборів, команда WebMoney.UA всі свої зусилля спрямовувала на вирішення виниклих проблем в правовому полі». У компанії підкреслили, що «не могли змиритися з тим, що заручниками дій фіскальних органів стали більше двох мільйонів користувачів. Тому повернення їхніх коштів весь цей час було для нас пріоритетним завданням».

Читайте також:  «Нафтогаз» зобов’язаний у липні знизити ціну на газ для населення ще на 650 гривень

 WebMoney.UA повідомляє, що арешт коштів на банківських рахунках української компанії-Гаранта був знятий відповідною постановою суду. Тепер, як підкреслюють в «Вебмані – Україна», поновлена робота за напрямом «виведення WMU», тобто, користувачі зможуть працювати з «Вебмані» так само, як це було до конфлікту компанії з Міністерством доходів і зборів.

Читайте також:  Нафтогаз з липня знижує ціну газу для споживачів в середньому на 13%

 «Хочемо щиро подякувати тим нашим клієнтам, партнерам, громадським організаціям, чиї розуміння і витримка стали величезною підтримкою для команди WebMoney.UA в цій непростій ситуації», – підкреслюють в WebMoney.UA, де з упевненістю дивляться в майбутнє.

 За матеріалами: webmoney.ua

Читайте також:

Коментувати