Політика

Українські військовослужбовці в Криму повинні розірвати контракти – заява самопроголошеного прем’єра Аксьонова

Самопроголошений прем’єр-міністр і верховний головнокомандувач Автономної Республіки Крим Сергій Аксьонов звернувся до всіх військовослужбовців зі Збройних сил України, які в даний момент знаходяться на території кримського півострова. Зокрема, самозванець Сергій Аксьонов звернувся до військовослужбовців, які не бажають служити в кримській армії. Верховний головнокомандувач Криму наказав українським військовослужбовцям у Криму подавати рапорти про розірвання угод з Збройними силами України. Про це повідомляє агентство «Кримінформ».

Читайте також:  ФСБ закінчило розслідування щодо українських моряків, - Микола Полозов

Всім іншим військовослужбовцям в указі Аксьонова було наказано вступити на службу до лав збройних сил кримської республіки. Відзначимо, що всі відповідні положення знаходяться в тексті наказу, який був підписаний після оголошення незалежності Автономної Республіки Крим.

«Я наказую: всім військовослужбовцям, які проходять військову службу у з’єднаннях, підрозділах та військових частинах збройних сил України, інших військових формувань та правоохоронних органах, які розташовані на території Республіки Крим та міста Севастополя, які не бажають проходити військову службу в збройних силах Республіки Крим (ЗС РК), подати рапорт про розірвання контракту у встановленому порядку», – сказано в документі.

Читайте також:  Юлія Тимошенко розповіла, з ким готова об’єднатися в новому парламенті

За словами самозванця Аксьонова, всі інші військовослужбовці в Криму будуть повинні подати рапорти на ім’я військового комісара, керівника правоохоронного органу або військового формування Республіки Крим. У рапорті повинно бути прохання «Про прийняття на військову службу до лав Збройних сил РК».

Аксьонов попередив, що за невиконання даного наказу всі винні особи понесуть кримінальну відповідальність.

Читайте також:  Україна вже цього року закупить у США велику партію зброї, - Валерій Чалий

Крім того, самопроголошений прем’єр-міністр Сергій Аксьонов доручив довести цей наказ до всіх українських військовослужбовців у Криму.

Читайте також:

Коментувати