Політика

Свободівець вимагає розслідувати причетність Путіна до масових утисків прав і вбивств українців

 Нардеп закликав ГПУ розпочати слідство про причетність В. Путіна до масових утисків прав і вбивств українців.

 Народний депутат від ВО "Свобода" Олег Осуховський передав відповідні докази причетності В. Путіна до угруповань "тітушок" – осіб, які безпосередньо здійснювали утиски прав громадян на участь у мирних акціях протесту на території всієї України протягом Революції Гідності і осіб, які вчинили або які провокували масові заворушення 13 березня 2014 року в Донецьку і входять до складу так званої "самооборони Криму", керівнику Генеральної прокуратури України Олегу Махніцькому. Про це УНН повідомили в прес-службі Рівненської обласної організації ВО "Свобода".

Читайте також:  У Зеленського нарешті розповіли, що запланували на День Незалежності

 "29 листопада 2013 року я звертався з офіційним запитом до генерального прокурора України, міністра внутрішніх справ України та голови Служби безпеки України щодо негайного припинення діяльності "тітушок". У цьому запиті я попереджав Віктора Пшонку, Віталія Захарченка та Олександра Якименка про персональну відповідальність за сприяння учасникам злочинних організацій та покриття їх злочинної діяльності.

Читайте також:  ДБР займається замовленнями Портнова, - Вікторія Сюмар

 Підставою для депутатського реагування стали звірячі напади на представників ЗМІ біля Маріїнського палацу. Спочатку жорстоко побили журналіста Дмитра Гнапа та оператора "Громадського телебачення" Якова Любчича. Участь у злочині, за словами постраждалих, брали близько 20-30 осіб, інші оточили знімальну групу і спостерігали", – повідомив нардеп.

 На даний момент він звернувся до ГПУ, оскільки є докази причетності В. Путіна до створення та координації дій так званих "тітушок" і "аксьонівців" у Криму. "Генеральна прокуратура України повинна досліджувати викладені мною факти і розпочати слідство щодо причетності президента Російської Федерації до масових утисків прав і вбивств українців", – резюмував нардеп.

Читайте також:  Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента, - Власенко

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати