fbpx
Шоу-бізнес

Пригожин: «На адресу моєї родини надходять погрози»

Відомий російський продюсер Йосип Пригожин повідомив про те, що на адресу його сім’ї почали надходити погрози від невідомих осіб. Сам Пригожин пов’язує це з тим, що він підписав лист на підтримку дій президента Путіна щодо України.

 «Зараз ми займаємося перевіркою всіх цих «товаришів», щоб потім не було ніяких накладок. Може бути, це просто якісь телефонні хулігани, але якщо наші підозри підтвердяться, то будемо готувати звернення до правоохоронних органів», – повідомив Йосип Пригожин.

 Він пояснив, що спочатку його старшому синові через акаунт у Facebook почали приходити повідомлення загрозливого змісту. Потім аналогічні загрози стали надходити на адресу молодшого сина і дочки продюсера. «Пишуть, в тому числі українською мовою», – розповів Пригожин.

 Продюсер пов’язує це цькування з тим, що напередодні він поставив підпис під листом на підтримку дій президента Володимира Путіна щодо захисту російськомовних жителів України і Криму.

 Під цим же листом поставили свої підписи ще 150 російських діячів культури, серед яких народний артист СРСР Олег Табаков,  Ірина Антонова, генеральний директор Большого театру Володимир Урін, генеральний директор кіноконцерну «Мосфільм» Карен Шахназаров та інші.

Читайте також: