Шоу-бізнес

Анна Седокова шукає новий будинок в Америці

Сьогодні співачка Анна Седокова повідомила читачам свого блогу в Instagram, що зіткнулася з двома серйозними проблемами. Перша полягає в пошуку  вбрання для нової фотосесії, друга – у зміні житла в Лос-Анджелесі. І якщо з першим завданням виконавиці вдалося впоратися за кілька годин, то для вирішення іншої, цілком ймовірно, доведеться попрацювати. Не виключено, що навіть піти на певні жертви.

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

«Виявилося, що знайти «свою» квартиру набагато важче, ніж знайти «свого» чоловіка. Занадто багато факторів – близько парк, затишна, зручна для дівчаток (дочок Аліни і Моніки), доступна за ціною і з можливістю життя там Булгакова і Баффі. Шукаю я її вже не перший день, і навіть не тиждень. І кожен раз начебто знайшла, і думаю: Ось воно! А ні – або Баффі не можна, або до школи години 4 на машині їхати», – поскаржилась Анна Седокова.

Читайте також:  Настя Каменських і Потап поділилися знімком після весілля

Але незважаючи на це, співачка вірить, що знайде ідеальне житло для себе і своїх дітей.

 «Я не дозволяю своїм рукам опуститися і очам ревіти. Просто іноді, потрібно чимось поступитися – парком там… Або однією кімнатою. Адже головне бути просто разом. І неважливо, у скількох метрах. Головне, в любові», – резюмувала співачка.

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

Читайте також:

Коментувати