Політика

Українські прикордонники посилили прикордонний контроль на кордоні з Росією

Прикордонники за минулу добу не пропустили в Україну 377 громадян Росії.

 Прикордонники за минулу добу не пропустили в Україну 377 громадян Росії Як повідомили УНІАН у Відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України, сьогодні вночі під час оформлення поїзда «Москва-Сімферополь» в залізничному пункті пропуску «Харків-Пасажирський» прикордонниками Харківського загону затримано одного громадянина Росії, який слідував в Автономну Республіку Крим для участі у заходах дестабілізаційного характеру. Під час проведення перевірки документів та опитування у росіянина була виявлена ​​камуфляжна форма і армійські черевики. Про чоловіка спортивної статури з татуюванням «ВДВ» прикордонники повідомили співробітникам СБУ.

За словами чоловіка, він слідував до родичів у Миколаїв. В ході проведення фільтраційних заходів у росіянина був виявлений військовий квиток командира відділення підрозділу спеціального призначення військово-десантних військ Російської Федерації.

Також згодом у мобільному телефоні було виявлено текстове повідомлення «Поїхав до Криму, звідти на фронт – воювати, якщо що – я хворий».

В цілому за добу на українсько-російському державному кордоні під час проведення заходів щодо посилення прикордонного контролю на в’їзд в Україну не пропущено в пунктах пропуску 337 громадян РФ, 4 з них заборонений в’їзд в Україну.

Як раніше повідомлялося, з метою недопущення в’їзду в Україну з території РФ організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру на території України, в пунктах пропуску для автомобільного сполучення та місцевих пунктах пропуску проводиться посилений прикордонний контроль і відповідні заходи.

У разі виявлення осіб, які надали неправдиві відомості про мету запланованого перебування в Україні, і слідують для участі в різного роду масових заходах, а також причетних до участі у заходах з дестабілізації обстановки в Україні та інших підривних акціях, прикордонники забороняють в’їзд в Україну.

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати