Політика

Лінас Лінкявічюс: “Влада Криму досить специфічна”

Військові спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) не змогли потрапити до Криму. Про це сьогодні, 5 березня, заявив глава литовського зовнішньополітичного відомства Лінас Лінкявічюс.

 За даними литовського міністра, Литва братиме участь у місіях ОБСЄ на території України. Щодо військової місії, то в неї Литва направила двох офіцерів. Також вже вибраний дипломат, який візьме участь у цивільній місії організації.

Читайте також:  Зеленський заявив, що Україна вступить до НАТО після референдуму

 Глава литовського зовнішньополітичного відомства висловив сподівання, що цивільні спостерігачі таки зможуть потрапити до Криму.

 «Ми дуже хочемо, щоб цивільних спостерігачів пустили до Криму. Але в ситуації, що склалася нічого не можна гарантувати, так як в Криму зараз специфічне керівництво, яке не бажає йти на контакт з іншими організаціями. Будемо сподіватися, що ми зможемо їх переконати», – сказав Лінкявічюс, коментуючи ситуацію, що склалася.

Читайте також:  Нардеп-утікач Онищенко заявив, що буде балотуватися в Раду на дострокових виборах

 Лінас Лінкявічюс підкреслив, що зараз мета місій ОБСЄ – переконати Російську Федерацію в проведенні переговорів з новою українською владою.

Читайте також:

Коментувати