Політика

Турчинов попередив Кремль, що Україна буде захищатися

Виконуючий обов’язки президента України Олександр Турчинов поспілкувався з керівником Державної думи Російської Федерації Сергієм Наришкіним. Зокрема, Олександр Турчинов попередив російське керівництво, що Україна буде захищатися. Слова Турчинова передає РБК-Україна.

 «Я був змушений під ранок говорити з російським керівництвом. Я говорив з головою Держдуми Росії паном Наришкіним, де чітко акцентував на агресивних погрозах російських військових», – заявив Турчинов.

Читайте також:  Опрацьовано 94.43% протоколів: у Зеленського — 73.19% голосів, у Порошенка — 24.48

 В.о. президента України сказав спікеру Держдуми, що українські військовослужбовці діють відповідно до Конституції. Турчинов попередив, що українська армія захищатиме свою країну. За словами Турчинова, спроби російських військовослужбовців атакувати військові містечка є «прямою військовою агресією проти України».

 Нагадаємо, що раніше російські війська зажадали від української сторони покинути військові містечка. «Керівник Північнокавказького Військового округу зробив ультиматум українським військовослужбовцям, щоб вони роззброїлися і покинули місця дислокації. Ультиматум був до 5:00 годин ранку», – підкреслив Турчинов.

Читайте також:  Парубій заявив, що рішення Зеленського про розпуск Ради буде оскаржене

 Відзначимо, що напади на українські військові містечка о 5:00 ранку так і не відбулося. Незважаючи на це, додав Турчинов, ситуація в країні є вкрай напруженою.

Читайте також:

Коментувати