Новини Євромайдана

Під час зіткнень в Криму постраждали 30 осіб

 Кількість постраждалих на мітингу в Криму зросла до 30, троє – у важкому стані.

 Не менш 30 людей звернулися в середу до лікарів у Сімферополі під час і після мітингу біля стін кримського парламенту, який цього дня так і зміг провести позачергову сесію. Такі дані міністерства охорони здоров’я Криму.

«За останньою інформацією, сьогодні за допомогою до медпрацівників звернулося вже 30 людей, що отримали травми біля Верховної ради АРК. З них 6 були госпіталізовані. Стан трьох з них оцінюється медиками як тяжкий, трьох – середнього ступеня тяжкості», – йдеться в прес-релізі.

Раніше МОЗ повідомляло про 7 осіб, що звернулися за допомогою до лікарів. Крім того, ймовірно, від серцевого нападу помер пенсіонер.

Як повідомляв УНІАН, у середу біля ВР Криму пройшли два мітинги – кримсько-татарського Меджлісу та активістів партії «Русское единство» і козаків. В цілому зібралися 10 тисяч осіб. Між ними відбулися бійки.

ВР Криму збиралася розглянути два питання: про суспільно-політичну ситуацію в Криму і звіт Радміну. Спікер Криму Володимир Константинов заявив, що в кримському парламенті не ставлять питання про вихід Криму зі складу України і назвав таку інформацію провокацією, щоб дискредитувати НД автономії і позбавити його легітимності.

За його словами, провокація організована і підтримана макіївською командою в кримському уряді, яка заради збереження влади готова пожертвувати суспільно – політичною стабільністю на півострові.

У відповідь Радмін Криму заявив, що мотивами і головною метою дій невеликої групи депутатів і членів керівництва кримського парламенту є бажання негайного перерозподілу владних повноважень: дійснюється спроба негайного розпуску діючого уряду автономії і приведення до влади власних призначенців. І спікер Володимир Константинов, і прем’єр Криму Анатолій Могильов є членами Партії регіонів.

Джерело: УНІАН

Читайте також: