Політика

Жириновський вимагає видати російські паспорти всім охочим громадянам України

Жириновський пропонує видавати російські паспорти всім громадянам України, хто бажає їх отримати.

 Лідер ЛДПР Володимир Жириновський вимагає негайно видати російські паспорти всім росіянам, які проживають в Україні, хто бажає їх отримати, а також пропонує видати їх і всім бажаючим українцям. Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Жириновський сказав сьогодні, виступаючи в Держдумі Росії.

«Знову будемо наполягати на спрощеному порядку (надання громадянства). Всім росіянам, хто бажає, громадянам Росії паспорт видати негайно прямо в консульствах і посольствах. Я б додав ще й українцям, що бажають стати громадянами Росії. Ось така допомога», – сказав Жириновський.

Він нагадав, що вже неодноразово ліберал-демократи закликали видати росіянам паспорта прямо в київському посольстві або харківському консульстві.

Як повідомляв УНІАН, 24 лютого член комітету у справах СНД Ілля Дроздов (фракція ЛДПР) вніс до Держдуми РФ законопроект про спрощену процедуру отримання російського громадянства для громадян України російської національності та членів їх сімей. Документ пропонує скористатися політичною кризою для вирішення демографічних проблем Росії.

25 лютого голова комітету Держдуми Росії у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків із співвітчизниками Леонід Слуцький (фракція ЛДПР) спростував повідомлення українських ЗМІ про обіцянки російських депутатів за прискореною процедурою видавати паспорти РФ кримчанам.

Джерело: УНІАН

Читайте також: