Політика

«Потрібно залишатися дуже обережним», – глава МЗС Франції про переговори з Януковичем

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус прокоментував свою участь у переговорах з українською опозицією і урядом. Як стверджує Лоран Фабіус, зараз не можна говорити нічого певного щодо укладення попередньої угоди з владою про врегулювання української кризи. Таку думку глава МЗС Франції висловив у п’ятницю. Слова чиновника передає «Інтерфакс-Україна».

 «Не можна говорити нічого визначеного до кінця ранку. Поки справа ще не зроблена, потрібно залишатися дуже обережним», – заявив Лоран Фабіус.

Читайте також:  Україна є де-факто східним флангом НАТО, – Порошенко

 На думку дипломата, до цього питання треба ставитися «в умовному способі». Зокрема, розповів він, міжнародні посередники домовилися з опозицією і владою, що «не будуть ні про що повідомляти». Втім, таке «мовчання» триватиме до того, поки сторони не досягнуть повної домовленості.

 «Опозиція хоче проконсультуватися з частиною своїх виборців, це зрозуміло», – додав французький міністр.

Читайте також:  Тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі домовилася про перемир'я

 Фабіус вважає, що зараз на кону стоїть майбутнє України. Протягом всієї ночі велися переговори, сказав він. За його словами, переговори з владою відбувалися «практично в бункері».

 Глава МЗС Франції повідомив, що під час переговорів з владою «обговорювалися практично всі теми».

«Все це робиться в досить складній атмосфері, бо вже налічуються десятки загиблих, і Україна перебуває на межі громадянської війни», – міркує Фабіус.

Читайте також:  Національна рада з телебачення і радіомовлення взялася за телеканал NewsOne

 Дипломат впевнений, що зараз не можна говорити про те, що в Україні «повинні вибирати між Росією чи ЄС». На думку Фабіуса, такі слова «не відповідають дійсності».

 Раніше у Януковича розповіли, що в полудень п’ятниці, 21 лютого, планується підписати попередню угоду з врегулювання нинішньої кризи в Україні.

Коментувати