Політика

Царьов упевнений, що влада розбереться з ситуацією в Україні

 Як зазначив депутат Партії регіонів Олег Царьов, влада протягом двох місяців намагалася вести переговори з опозицією і йшла на всілякі умови. Він нагадав, що останнє рішення, прийняте владою – це амністія. За його словами, влада вважала, що це перший крок до того, щоб навести порядок в країні, але, як виявилося, це не так.

Читайте також:  "Наша позиція не може змінитися": Дмитро Пєсков прокоментував рішення Міжнародного трибуналу по українським морякам

 «Але після вчорашнього розгулу бандитизму, тероризму та екстремізму, який ми спостерігали протягом усього дня, я хочу заявити: з бандитами, терористами і екстремістами жодна поважаюча себе влада вести переговори не буде! І не повинна. З терористами повинні розмовляти правоохоронці», – заявив Олег Царьов.

 Він підкреслив, що зараз в країні відбувається захоплення влади.

Читайте також:  Україна направляє Росії ноту із запитанням, коли вона поверне захоплені судна та моряків, - Зеркаль

 При цьому депутат також зізнався, що радий, що стартувала зачистка Майдану від радикальних елементів. Як він стверджує, відбувається те, чого український народ чекав давно.

 «Чекали цієї команди і міліціонери, які втомилися стримувати натиск озвірілих радикалів, втомилися боятися за свої сім’ї», – зазначив Царьов.

 Він упевнений, що в країні таки буде наведений порядок, а Майдан і всі захоплені будівлі – очищені.

Читайте також:  Андрій Парубій заявив, що Рада сьогодні розгляне закон про імпічмент Президента

 «І в країні настане, нарешті, порядок. Після цього можна буде займатися економікою і всім іншим», – підсумував політик.

Читайте також:

Коментувати