Сочі-2014. Віктор Ан виграв чергове «золото». Результати Олімпіади 15 лютого

Що  змаганнях з шорт-треку на дистанції 1000 метрів принесли олімпійській збірній Росії дві медалі. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани в черговий раз піднявся Віктор Ан, що нещодавно представляв Південну Корею, а «срібло» зимових Ігор заслужено виграв Володимир Григор’єв. Замкнув трійку лідерів у шорт-треку представник Голландії Шинго Кнегт.

Відзначимо, що для російського ковзаняра Віктора Ана це вже четверте олімпійське «золото» протягом спортивної кар’єри. Таким чином, Віктор Ан став першим в історії чоловічого шорт-треку чотириразовим олімпійським чемпіоном.

У жіночих змаганнях на дистанції 1500 метрів переможницею стала китайська спортсменка Янь Жоу. Представниця Кореї Шим Сук Хі стала за підсумками заїздів другого, а бронзову медаль в шорт-треку отримала італійка Аріанна Фонтана.

Сьогодні визначилася олімпійська чемпіонка у змаганнях гірськолижниць в супер-гіганті. Переможницею стала представниця Австрії Анна Феннінгер. «Срібло» у цьому виді змагань у Марії – Хефль Ріш з Німеччини, а «бронза» в активі ще однієї представниці Австрії – Ніколь Хосп.

У суботу, 15 лютого, відбулася жіноча лижна естафета. У цьому виді змагань перемогла збірна Швеції, причому на останньому етапі срібна призерка сочинської Олімпіади Шарлотта Калла (Швеція) йшла третьою, слідом за спортсменками з Фінляндії та Німеччини. Шарлотта Калла зуміла не тільки наздогнати на трасі своїх суперниць, а й випередити їх, принісши своїй команді «золото» Зимових Ігор.

Збірна України в лижній естафеті посіла 12-е місце, а російська команда стала шостою.