fbpx
Економіка

У Голосіївському ЦОП працює «Зал декларування доходів громадян»

Повний спектр послуг в одному місці.

  Платникам Голосіївського району столиці, які хочуть задекларувати свої доходи, не потрібно ходити по кабінетах Центру обслуговування та шукати необхідне віконце, аби виконати свій конституційний обов’язок, адже всі питання вирішуються в одному залі.

 Що ж таке «Зал декларування доходів громадян»? По-перше, це окреме приміщення, в якому постійно працюють висококваліфіковані консультанти. По-друге, в залі сконцентрована вся інформація, яка допоможе громадянам під час декларування своїх доходів: бланки, зразки заповнення, оголошення, буклети та брошури з найактуальнішою інформацією.

 «Ми вирішили створити «Зал декларування доходів громадян», аби забезпечити максимально комфортні умови своїм клієнтам та заощадити їх час. Людина прийшла, модератор направив її до зали і все – далі її ситуацією займаються спеціалісти», – зазначила начальник ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Олена Мазурова.

 За її словами, такий підхід потрібен для того, аби громадяни усвідомлювали, що рівень економічного, соціального та культурного розвитку України напряму залежить від рівня податкової культури кожного її громадянина.

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також: