Політика

«Першочергова вимога Майдану – звільнити всіх заручників», – Пацкан

Як повідомив депутат фракції «УДАР» Валерій Пацкан, у Майдану є кілька ключових вимог, перша з яких – звільнення всіх заручників. По-друге, як сказав політик, Майдан вимагає повернутися до Конституції 2004 року, а третьою вимогою є повне перезавантаження влади.

 За його словами, про звільнення адміністративних будівель можна буде говорити лише після того, як будуть звільнені всі активісти і закриті кримінальні справи, відкриті проти них.

Читайте також:  Петиція на підтримку Сенцова на сайті Білого дому набрала необхідну кількість голосів

 Коментуючи закон про амністію Мірошниченкао, Валерій Пацкан звернув увагу на те, що в ньому прописана можливість перекваліфікації справ, тому він не може гарантувати повного звільнення від кримінальної відповідальності.

 Пацкан додав, що тому фракція «УДАР» вимагає, щоб першим ділом на наступному засіданні парламенту розглядався законопроект, що передбачає повне звільнення від кримінальної та адміністративної відповідальності учасників акцій.

Читайте також:  Порошенко зустрівся з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль

Коментувати