Економіка

Кузьма Скрябін відвідав податкову інспекцію

  В ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відбулася зустріч податківців з популярним співаком, телеведучім та шоуменом – лідером групи «Скрябін» Андрієм Кузьменко.

 Андрій завітав до податкової інспекції для отримання електронних ключів: «Дуже зручно,що електронні ключі почали видаватися строком на два роки, протягом минулого року звітність відправляв по електронці – дуже швидко, не витратив зайвої ані хвилини. Всім рекомендую йти в ногу з часом, звітувати по Інтернету, економія часу реальна та й програма допомагає виявити помилки».

Читайте також:  В Україні допоможуть пенсіонерам, які отримують пенсії менше прожиткового мінімуму

 Також, Андрій спілкуючись із працівниками податкової інспекції та платниками, висловив свою громадянську позицію щодо Кампанії «Декларування 2013» та наголосив, що як чесний громадянин і патріот своєї держави, кожен повинен розуміти важливість такої справи, адже декларування – конституційний обов’язок кожного громадянина, від свідомості якого залежить соціально-економічний розвиток країни та добробут громадян.

Читайте також:  Порошенко доручив розширити програму субсидій

 Шоумен отримав електронний цифровий підпис та відмітив позитивні зміни що відбулися в податковій інспекції, нові зручні послуги та он-лайн сервіси.

 Наприкінці зустрічі працівники податкової інспекції побажали відомому співаку плідної праці, творчого натхнення та висловили подяку і надію на подальшу співпрацю та що таку громадянську позицію підтримають і інші мешканці Подільського району.

Читайте також:  У НБУ розповіли про причини падіння курсу гривні

  За матеріалами: ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Коментувати