Новини Євромайдана

Дмитро Ярош запрошує патріотів приєднуватися до рядів “Правого сектора”

Лідер "Правого сектора" закликає до загальнонаціональної мобілізації: влада не виконує умови перемир’я.

   Лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук закликав до загальнонаціональної мобілізації з перспективою подальшого блокування урядового кварталу, повідомляє УНН.

 Він нагадав, що “Правий сектор” погодився на перемир’я. “Одначе більшість наших вимог не була виконана у достатній мірі. Режим продовжує звільняти заручників, але робить це дуже повільно. Крім того, їм лише змінюють так звану „запобіжну міру“, а не звільняють від кримінальної відповідальності. Відтак, зараз ми нічим не зобов’язані до продовження перемир’я. Допоки процес звільнення заручників триватиме, ми намагатимемось не вдаватися до активних дій, проте ніяких гарантій не даємо. У зв’язку тим, що режим не йде на компроміс і нерідко збільшує власну нахабність, ми звертаємось до українського народу, а також закликаємо опозицію, Самооборону, Автомайдан, воїнів-афганців та усіх інших суб’єктів протесту приготуватися до загальнонаціональної мобілізації з перспективою подальшого блокування урядового кварталу”, — йдеться у його зверненні.

 Д. Ярош закликав “здібних до силового протистояння патріотів приєднуватися до лав “Правого сектору”.

 “Закликаємо усіх, хто хоче перемоги Національної революції, припинити орієнтуватися на думку Заходу як головну запоруку нашої перемоги. Наша доля у наших руках, а Захід уже показав своє обличчя, продовжуючи співпрацю з антинародним режимом. Ставимо Захід перед доконаними фактами, і нехай він тоді думає, з ким краще співпрацювати — із законним господарем нашої країни чи з режимом, якому лишилося жити зовсім недовго.

 Ще раз наголошуємо про важливість підготовки і, більш за все, здійснення загальнонаціональної мобілізації. Ми повинні бути готовими у найближчий час повністю заблокувати роботу центральних органів нинішнього режиму. Говорімо з режимом тією мовою, котру він розуміє — мовою сили!”, — написав Д. Ярош.

 Джерело: УНН

Читайте також: