Новини Євромайдана

Захарченко спростовує інформацію про силовий розгін Майдану

 Захарченко називає заяви про силове розгоні Майдану «вигадками опозиційних політиків».

 Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко називає заяви про силовий розгін Майдану «вигадками опозиційних політиків». Про це УНІАН повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України.

За словами міністра внутрішніх справ, розмови про силовий розгін входять в розряд інформаційних воєн. Цей спосіб застосовують для того, щоб якимось чином мобілізувати протестуючих на Майдані людей, зазначив він.

«Я впевнений, що це лише вигадки деяких опозиційних політиків, спрямовані на підтримку протестних настроїв у суспільстві», – сказав Захарченко. У той же час він відзначив, що рівень інформаційних технологій, які застосовуються в Україні, не можна порівняти ні з Єгиптом, ні з Лівією, ні з Сирією.

За його словами, сьогодні в Україні розробляються і застосовуються технології зовсім іншого рівня. Саме тому, вважає міністр, інформаційні війни триватимуть. «Буде вкидатись досить багато дезінформації для того, щоб дезорієнтувати суспільство про події, що відбуваються в державі», – зауважив він.

Разом з тим Захарченко висловив упевненість, що громадськість незабаром сама дасть оцінку всім подіям і, зрештою, дійде висновку, що тільки міліція врятувала суспільство від повної анархії і розрухи.

«Єдиним стримуючим фактором виступила міліція. Таку оцінку дасть і суспільство, не сьогодні, але це обов’язково відбудеться», – упевнений міністр.

У той же час глава правоохоронного відомства зазначив, що сьогодні криміногенна ситуація в країні стабільна, контрольована, а рівень злочинності знижується майже за всіма видами злочинів.

Джерело: УНІАН

Читайте також: