Політика

М. Томенко прокоментував ситуацію в Україні

М. Томенко зазначив, що активізувалася ідея ліквідації України та перетворення її на Малоросію.

 Народний депутат Микола Томенко зазначив, що нинішню ситуацію знову намагаються використовувати, щоб активізувати ідею ліквідації України шляхом або розколу держави, або перетворення її в Малоросію. Про це УНН повідомили в прес-службі нардепа.

 "В Україні загострена боротьба між владою та опозицією переросла в боротьбу двох світоглядів. На жаль, влада, не пішовши на поступки спочатку перед опозицією, а потім – перед Євромайданом і, власне, перед більшістю українського суспільства, привела не тільки до загибелі людей, побиття учасників акцій чи журналістів (за різними даними, всього близько двох тисяч людей постраждали під час протестів, серед яких 136 працівників ЗМІ), але й до того, що активізувалася реалізація сценарію знищення проекту "Україна", – зазначив народний депутат Микола Томенко, коментуючи ситуацію в країні.

 За його словами, найтрагічніше те, що нинішню ситуацію знову намагаються використовувати, щоб активізувати ідею ліквідації України шляхом або розколу держави, або перетворення її в Малоросію.

 "Саме це підтверджує сьогодні і вкладення фантастичних (швидше за все, не українських) коштів для пропаганди антиукраїнського шляху розвитку устами відомих політиків, голів обласних адміністрацій, міських голів, представників різних політичних партій", – зазначив народний депутат.

 Він зазначив, що в той час, коли Євромайдан стоїть під національними символами і на першому етапі навіть "Антимайдан" використовував національну символіку, сьогодні все частіше рух проти українського суспільства пов’язується з символікою Російської імперії, георгіївською стрічкою. Гасла про необхідність федералізації все частіше з’являються в заявах чи рішеннях місцевої влади та політичних партій.  "Експерти", що приїжджають в Україну, говорять про необхідність другої державної російської мови тощо.

 "Все це – складові ще давнього сценарію ліквідації проекту "Україна", які намагалися реалізувати ще на початку нашої незалежності. Тому сьогодні, коли ми говоримо про дуже важливі інструменти виходу з кризи – конституційні зміни, демократичні президентські вибори та ін – всі вони повинні прийматися і владою, і опозицією в контексті того, як захистити Україну як єдину демократичну державу і не допустити реалізації сценарію знищення нашої держави", – підсумував Томенко.

 Джерело: УНН

Читайте також: