Право

М. Томенко звернувся до СБУ з вимогою підтвердити виїзд Миколи Азарова до Австрії

Нардеп попросив СБУ підтвердити виїзд Миколи Азарова з України.

   Народний депутат Микола Томенко звернувся до Голови Служби безпеки України з вимогою поінформувати, чи відповідає дійсності розміщена у зарубіжних та вітчизняних ЗМІ інформація щодо виїзду приватним літаком колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова до Австрії. Про це УНН повідомили у прес-службі нардепа.

 Якщо ця інформація достовірна, то Микола Томенко вимагає оприлюднити матеріали про те, чи проходив колишній прем’єр-міністр України прикордонний та митний контроль та, відповідно, чи декларував він суму коштів, що вивозив з України, а також документацію, яка була при ньому.

 “Йдеться про відповідальну справу, оскільки у ЗМІ йдеться про можливе довготривале, а то і постійне перебування М. Азарова в Австрії.

 Як відомо, у ЗМІ так само неодноразово розміщувалися матеріали про те, що сім’я Азарова, зокрема, його син, володіє не лише будинком, а і великою кількістю нерухомості у Відні”, — зауважує Микола Томенко.

 За його словами, очевидно, якщо буде сформовано новий Уряд і створено різноманітні слідчі комісії щодо того, як діяв Уряд Азарова з використанням бюджетних коштів, підписанням документів, підготуванням неоднозначних міжнародних угод тощо, то треба буде залучати до цього розслідування і самого колишнього прем’єр-міністра, а також мати повну документацію, щоб проаналізувати діяльність Уряду за часів керівництва ним Миколи Азарова.

 Джерело: УНН

Читайте також: