fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Віталій Кличко: знущання, яким піддався Булатов – це залякування активістів

Тортури, яким піддався Булатов, є актом залякування незгодних з владою – Кличко.

Тортури і знущання, яким піддався один з лідерів Автомайдану Дмитро Булатов, є актом залякування незгодних з владою, заявив голова партії «УДАР» Віталій Кличко.

Як повідомили УНІАН у прес-службі партії, за словами Кличка, який відвідав Булатова вночі в лікарні, "те, що зробили з Дмитром, – це акт залякування всіх активних громадян. Адже Автомайдан – ефективний рух, який бореться проти влади, і вже постраждало багато його активістів – кого побили, кому розбили машини, кого засудили. Дмитра, одного з лідерів Автомайдану, і людину, яка не боїться висловлювати свою громадянську позицію, викрали і тиждень катували".

Як повідомляв УНІАН, 23 січня активісти Автомайдану заявили про зникнення Булатова. За їх словами, востаннє на зв’язок Булатов виходив увечері 22 січня. Останнім часом Булатов переховувався.

У Відділі зв’язків з громадськістю ГУМВС України в м. Києві повідомили, що дружина Булатова написала в міліцію заяву про зникнення чоловіка. У міліції зазначили, що проводяться дії щодо встановлення місцезнаходження Булатова.

За інформацією ТСН, Булатов знайшовся ввечері 30 січня в селі Вишеньки Бориспільського району під Києвом. Лідер Автомайдану не знає, хто його викрав, але зауважив, що чоловіки розмовляли з російським акцентом. Після тривалих катувань його вивезли і викинули з машини. Жорстоко побитий чоловік йшов по селу, стукаючи в усі двері, коли нарешті його впустив один з місцевих жителів. Від нього Булатов подзвонив своїм друзям, які і забрали його.

 За матеріалами: УНІАН

Читайте також: