Політика

А. Яценюк заявив, що Україні необхідна “не просто словесна підтримка, а реальна допомога”

 А. Яценюк: Україні терміново потрібен "план Маршалла".

   Україні нагально потрібен “план Маршалла”. Про це сказав лідер фракції “Батьківщина” у Верховній Раді Арсеній Яценюк у Мюнхені, передає УНН з посиланням на "Радіо Свобода".

 Лідер фракції “Батьківщина” у Верховній Раді Арсеній Яценюк, який перебуває сьогодні в Мюнхені у Німеччині для участі у Мюнхенській конференції з питань безпеки, заявив, що хоче обговорити із західними партнерами ідею про те, що “Україні нагально потрібен „план Маршалла“, але не надзвичайний стан, для стабілізації політичної й економічної ситуації у державі”.

Читайте також:  Оголошення результатів позачергових виборів до ВР заблоковано: у ЦВК оприлюднили заяву

 Як сказав він журналістам у кулуарах конференції, Україна нині переживає “час великих викликів, дуже драматичний час” і потребує “не просто словесної підтримки, а реальної допомоги”.

 Також у традиційній щорічній міжнародній Мюнхенській конференції з питань безпеки, яка відкрилася сьогодні у столиці федеральної землі Баварії в Німеччині, бере участь і лідер партії УДАР Віталій Кличко. Він, а також міністр закордонних справ Леонід Кожара, мають виступити завтра на робочому столі з питань регіональної стабільності в Середній і Східній Європі.

Читайте також:  У Зеленського нарешті розповіли, що запланували на День Незалежності

 Криза в Україні є однією з кількох головних тем цьогорічної конференції. Як очікують, у кулуарах конференції з лідерами опозиції з України має зустрітися державний секретар США Джон Керрі.

 Раніше сьогодні, перебуваючи у столиці Німеччини Берліні, він заявляв, що опозиція в Україні має повну підтримку президента США Барака Обами і що пропозиції президента України Віктора Януковича опозиції ще не досягли рівня, який відповідав би ситуації.

Читайте також:  ЦВК прийняла останній протокол з виборчого округу №210

 “Планом Маршалла”, за іменем тодішнього державного секретаря США Джорджа Маршалла, називають започатковану після закінчення Другої світової війни програму економічної допомоги США країнам Європи з метою відновити ці країни після війни, а також не допустити їхнього відступу від демократичного шляху розвитку; майбутні “соціалістичні” країни Східної Європи, де на той час перебували при владі прорадянські комуністи, відхилили цей план.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати