Новини світу

Італійський концерн Fiat змінив назву

Італійський автомобілебудівний концерн Fiat оголосив про зміну назви на Fiat Chrysler Automobiles у зв’язку із завершенням операції з купівлі американської компанії Chrysler. Про це 29 січня 2014 року повідомляє інтернет-видання «Лента.ру». Штаб-квартира об’єднаної компанії знаходитиметься в Нідерландах.

 Згідно зі словами голови ради директорів Fiat Джона Елканна, зміна назви відкриває «нову главу» в історії корпорації, так як дві компанії, що створили її, мають свої, що доповнюють один одного переваги, які дозволяють впевнено боротися за позиції на світовому ринку. Концерн має намір після об’єднання розмістити свої акції в Мілані та Нью-Йорку.

Акціонери італійської автомобільної корпорації отримають одну акцію об’єднаної компанії на кожен папір Fiat, якій вони зараз володіють. Загальна сума поглинання компанії Chrysler склала 4,5 мільярда доларів.

 Відзначимо, раніше, 29 січня цього року Fiat оприлюднив фінансові результати за минулий рік. Компанія заявила про прибуток, який виявився нижчим за очікування фахівців (931 мільйон євро у четвертому кварталі замість 1,5 мільярда). Як головну причину невдач називають занадто швидке збільшення витрат на виробництві в Латинській Америці.

Читайте також:

Коментувати