Політика

Партія регіонів повинна бути заборонена – Балога

 Позафракційний депутат Верховної Ради України Віктор Балога вважає, що Партія регіонів повинна бути заборонена як політична організація. За його словами, на сьогоднішній день Партія регіонів діє як антиукраїнська і антидержавна сила, яка послідовно намагається загнати всю країну під прес диктатури.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Як зазначив політик, саме встановлення диктатури сьогодні є змістом діяльності Партії регіонів і для досягнення цієї мети вона використовує весь протизаконний арсенал – від прийняття антидемократичних законів до терору міліції та «бандитів – тітушок».

Читайте також:  Чалий розповів про підготовку зустрічі Зеленського із Трампом

Віктор Балога підкреслив, що Партія регіонів не має нічого спільного з демократією, оскільки нетерпима до будь-якого політичного протистояння.

«Саме тому в тюрми кинуті політичні опоненти. Саме тому по всій країні людей примусом і залякуванням зганяють в цю партію, яка вже давно стала організованим бандитським угрупуванням», – написав він.

Читайте також:  Скасування заборони КПУ: Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом Петра Симоненка

Як зазначив депутат, під прикриттям цієї «кнопкодавної» парламентської фракції влада організувала терористичну атаку на український народ, внаслідок якої загинули люди.

«Прагнучи встановити в державі диктатуру свого лідера, ПР стала, по суті, фашистської структурою. Адже диктатура – це платформа, опора фашизму», – додав Віктор Балога.

Читайте також:  Ми єдина команда, яка має програму, стратегію підняття України, - Юлія Тимошенко

При цьому Віктор Балога визнає, що в даний час заборонити Партію регіонів неможливо і цим належить зайнятися вже новій владі.

«Проте ПР можна заборонити фактично: шляхом бойкоту на всіх рівнях і масовим виходом тих, кого загнали туди силою. Цей процес вже почався. І його вже не зупинити», – підсумував він.

Читайте також:

Коментувати