Політика

Янукович і опозиція домовилися про формування нового складу ЦВК пропорційно

Під час останньої зустрічі президента України Віктора Януковича та лідерів опозиційних фракцій, яка відбулася в суботу, 25 січня, сторони домовилися про формування нового складу Центральної виборчої комісії на пропорційній основі у відповідності з тими пропорціями розміру парламентських фракцій, які на даний момент є у Верховній Раді. Про це йдеться в спільній заяві першого заступника голови адміністрації президента Андрія Портнова і міністра юстиції Олени Лукаш.

Читайте також:  У Зеленського нарешті розповіли, що запланували на День Незалежності

 «Наступним питанням була пропозиція наших опонентів щодо компромісу формування нового складу Центральної виборчої комісії. Сторони досягли згоди щодо формування ЦВК на пропорційній основі у відповідності з тими пропорціями розміру парламентських фракцій, які сьогодні є в парламенті», – йдеться в заяві.

 Відзначимо, на зустрічі Віктор Янукович також запропонував Арсенію Яценюку пост прем’єр-міністра України, а Віталію Кличку – посаду віце-прем’єра з гуманітарних питань. Також сторони досягли угоди про звільнення київських вулиць протестуючими і правоохоронцями. Крім того, президент погодився змінити Конституцію і подумати над переходом до парламентсько-президентської республіки і викликав Володимира Кличка на публічні дебати.

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

Читайте також:

Коментувати