Політика

М. Чечетов вважає, що євромайданівці можуть змести лідерів опозиції на “політичний смітник”

Євромайданівці можуть змести трьох авантюристів опозиціонерів на "політичний смітник" – М. Чечетов.

  Народний депутат України з фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що на Майдані зріє думка, аби "змести на політичний смітник трьох лідерів опозиції Арсенія Яценюка, Віталія Кличка й Олега Тягнибока й обрати народного кандидата у президенти". Про це він сказав у коментарі УНН.

 "Серед людей, які на Майдані, є люди не дурні і спочатку повірили цим "політичним повіям" лідерам опозиції, які кормляться з американської руки і хочуть підкласти Україну під Захід. І хочуть використати народ на Майдані для того, щоб ставши на плечі цих обманутих людей, влізти на президенстське крісло. Народ це розкусив. І він зараз хоче змести цих "політичних проституток"", – зазначив регіонал.

Читайте також:  Україна направляє Росії ноту із запитанням, коли вона поверне захоплені судна та моряків, - Зеркаль

 "Кого ж ці "політичні повії" у Києві представляють?! Американців… І якщо громадські фонди фінансуються з Америки і з-за кордону, то ті, хто кормиться сьогодні з американської руки, Західної Європи, будуть проводити інтереси Америки й інших країн, але не інтереси України. Тому, коли ми сьогодні хочемо перекрити їм кисень, то, звичайно, їхні господарі з-за кордону почали бити їх під зад коліном, щоб йшли на Майдан. З руки Америки кормляться і Яценюк, і Кличко, і Тягнибок і вся ця опозиція. А американці їх під зад коліном і "йдіть на Майдан, що даремно кормимо. Ми вам гроші дали на 5 революцій. А вони розікрали все"", – сказав М.Чечетов.

Читайте також:  Людмила Денісова під час візиту до Лефортовського суду зробила заяву стосовно обміну полоненими

 М.Чечетов вважає, що на сьогодні зріє думка на Майдані, серед нормальних людей, "змести на політичний смітник трьох лідерів опозиції Яценюка, Тягнибока і Кличка і з народу вибрати того кандидата, котрий буде балотуватися в президенти".

 "В цій ситуації, вони десь праві. Вони розкусили, що намагаються їх використати ці троє політичних авантюристи, пройдисвіти, які кормляться з американської руки… Якщо вони справді зметуть їх на політичний смітник, а висунуть зі своїх лав народного депутата в президенти, це буде реальний противник Віктору Януковичу. Він програє звичайно Януковичу, але він програє в чесній боротьбі як представник іншої частини українського суспільства, який представлятиме інтереси меншості, але буде достойним кандидатом. Тому цим раніше вони зметуть цих трьох політичних пройдисвітів і виберуть нормальну людину, тим краще буде для України, для розвитку демократії", – наголосив парламентарій.

Читайте також:  Олександр Данилюк розповів, чи можлива зустріч Зеленського з Путіним

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати