Право

SIM-карти в Україні можна буде купити за паспортом

У четвер, 16 січня, Верховна Рада підтримала проект закону № 3879 «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів про додаткові заходи захисту безпеки громадян». За відповідне рішення проголосували 235 народних депутатів. Згідно з документом купувати SIM-карти у мобільних операторів в Україні можна буде лише з паспортом і підписавши відповідний договір.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

У законопроекті йдеться, що надання телекомунікаційних послуг з використанням ідентифікаційних телекомунікаційних карток здійснюється на підставі укладеного між оператором телекомунікацій та споживачем телекомунікаційних послуг договору в порядку, передбаченому законодавством.

Також законопроектом дозволяється Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації без рішення суду обмежувати доступ абонентів до сайтів, через які поширюється інформація, що суперечить закону або через які здійснюється діяльність інформагентств без державної реєстрації.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

Крім того, Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за втручання в роботу державних електронних інформаційних ресурсів.

Читайте також:

Коментувати