Політика

Майдан розжене не влада, а самі кияни – Царьов

Народний депутат України від Партії регіонів Олег Царьов написав у себе в Facebook, що Бог береже Україну і вже кілька разів під час Майдану відводив від біди. Як він зазначив, вже було кілька ситуацій, коли під час народних віче опозиція, будучи під впливом західних політтехнологів, збиралася оголосити технічний уряд.

Читайте також:  Американські конгресмени пропонують ввести нові санкції проти РФ через захоплення 24 українських моряків

 «Тоді був би один Кабмін і другий Кабмін, і так – до першого пострілу. Слава Богу, кров не пролилася. Тому що, якби почалася війна, України б не було», – йдеться в повідомленні політика.

 При цьому він вважає, що слід ще почекати 2-3 тижні і Майдан зійде нанівець.

Читайте також:  "Відверта неправда": Парубій прокоментував оприлюднену стенограму зустрічі Зеленського

 Також Олег Царьов розповів, що кілька разів був у керівників силових відомств, на зборах фракції, куди запрошували міністрів, де просили, щоб Майдан не чіпали.

 «Дайте їм можливість стояти, якщо хочуть стояти. Прохання було почуте», – написав він.

 Олег Царьов підкреслив, що, незважаючи на те, що з’являються повідомлення про можливий розгін Майдану, ніхто його розганяти не буде.

Читайте також:  Полторак окреслив виклики, які стоять перед новим начальником Генштабу ЗСУ Хомчаком

 «Моя думка Майдан розженуть самі кияни, коли їм остаточно набридне це неподобство в центрі столиці», – підсумував депутат.

Читайте також:

Коментувати