Політика

Кличко наполягає, що Янукович повинен негайно відправити у відставку Захарченка та розформувати “Беркут”

Лідери опозиційних фракцій залишили погоджувальну раду, наполягаючи на відставці Захарченко.

Опозиція заявляє, що без виконання їх вимог про відставку міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та уряду Миколи Азарова Верховна Рада в нормальному режимі працювати не буде.

"Якщо Верховна Рада України не виконає ці вимоги, то Верховна Рада в звичайному режимі працювати не буде", – заявив лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і комітетів парламенту в понеділок у Києві.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

Він нагадав, що опозиція вимагає негайної відставки міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка. "Заслуховувати в парламенті його немає сенсу", – зазначив В. Кличко.

Він також зазначив, що опозиція наполягає на тому, щоб генеральний прокурор України Віктор Пшонка у вівторок відзвітував перед Верховною Радою.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

За словами В. Кличка, опозиція також вимагає створення тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів побиття мирних громадян на акціях протесту.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс- Україна", в даний час лідери опозиційних фракцій парламенту вже покинули засідання погоджувальної ради.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також: