fbpx
Шоу-бізнес

Дмитро Маліков відпочиває на Мальдівах

Популярний російський співак Дмитро Маліков разом зі своєю коханою дружиною і дочкою, проводить відпустку на райських Мальдівах. Про це стало відомо після того, як Дмитро Маліков опублікував в соціальній мережі Instagram чималу кількість знімків, на яких видно, як і де співак проводить свою відпустку.

 Дмитро Маліков, опублікувавши знімки, підписав їх, написавши: «Дякуємо Господу за ще один прожитий рік, за всі труднощі і радості, за накопичений досвід, і за можливість приносити радість і користь людям і дітям. Я бажаю нам всім миру, гармонії, виконання бажань, щастя і любові!».

 До слова, під час новорічних свят багато зірок шоу-бізнесу залишають галасливі мегаполіси і віддають перевагу сонцю і піску. Так, наприклад, Андрій Григор’єв-Аполлонов, соліст групи «Іванушки International», відправився відпочивати на острів Маврикій, де він викупався у водоспаді. Також відпочити на пляжі вирішила і Анна Заворотнюк, яка полетіла на Мальдіви. А ось Яна Рудковська віддала перевагу більш екстремальному відпочинку, відправившись на гірськолижний курорт Куршевель, що знаходиться у французьких Альпах.

  За матеріалами: Viva!

Читайте також: