fbpx
Економіка

Дізнатись стан розрахунку з бюджетом по податках і зборах можна в режимі онлайн

Ця та інші переваги доступні завдяки новому сервісу Електронний кабінет платника податків.

 З 5 грудня 2013 року на веб-порталі Міністерства доходів і зборів працює онлайновий сервіс – Електронний кабінет платника податків. Як і всі попередні сервіси, особистий кабінет зорієнтований на підвищення рівня комфорту для клієнтів Міндоходів.

 Сервіс дозволяє побачити стан розрахунків з бюджетом по податках і зборах, підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, перевірити звітність на наявність арифметичних помилок, переглянути подану звітність незалежно від способу її подання.

 До того ж використання електронного сервісу забезпечує доступ платника податків до податкового календаря, який нагадає користувачу терміни надання податкової звітності та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Окрім цього, клієнт може переглянути свої облікові дані за даними Міндоходів.

 Увійти до Електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа, отримати його можна безкоштовно за адресою: вул. Жилянська 23, каб. 104.

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також: