Політика

Яценюк: Євромайдан в Києві повинен залишитися до 2015 року

Нинішній Євромайдан в Києві повинен залишатися аж до президентських виборів 2015 року. Про це стало відомо від лідера парламентської фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка. Опозиціонер заявив про це в ефірі на «5 каналі».

«Майдан повинен залишатися в центрі Києва як серце української свободи, як свого роду мобілізаційний пункт», – заявив опозиціонер.

Втім, міркує лідер «Батьківщини», опозиція зможе перемогти лише після того, як Майданом стане вся Україна. Арсеній Яценюк хоче, щоб Майдан охопив всю Україну, – від Заходу і до Сходу.

Читайте також:  За Надію Савченко проголосувало 8 людей на Донеччині

«Майдан не має права стояти, тому що якщо Майдан стоїть – це означає, що ми регресуємо, а не прогресуємо», – підкреслив опозиціонер.

Саме тому, пояснив Арсеній Яценюк, керівники Євромайдану зараз вирішили ввести нову тактику – тактику певних «партизанських вилазок». Зокрема, сказав Яценюк, представники Майдану йдуть до міліціонерів, до Віктора Януковича, Миколи Азарова, Володимира Рибака. Крім того, представники Майдану захищають своїх активістів біля ДАІ.

Читайте також:  ЦВК перерахувала голоси виборців на 50-му окрузі Донеччини

«Майдан постійно за щось бореться», – зазначив політик.

Після цього Арсеній Яценюк розповів, що громадське об’єднання «Майдан» вирішили створити для того, щоб захистити результати голосування на виборах президента України в 2015 році. За словами лідера «Батьківщини», у опозиції залишається один рік для того, щоб підготуватися до президентських виборів -2015.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

«Залишається рік на те, щоб ті сотні тисяч українців, які стояли на Майдані, доклали своїх зусиль для роботи в комісіях у якості агітаторів або спостерігачів», – пояснив Яценюк. 

Крім того, українці повинні приїхати в Київ на Майдан в ніч, коли будуть підраховувати голоси на президентських виборах. Це потрібно зробити для того, упевнений Яценюк, щоб захистити вибір мільйонів українських громадян.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати