Політика

В Італії опубліковано журналістське розслідування про таємниці Ватикану

В Італії у видавництві "Ріццолі" вийшла в світ книга під назвою "Інтриги у Ватикані", розслідування журналістів інформаційного агентства АНСА Ніни Фабріціо і Фаусто Гаспарроні.

Підзаголовок книжки – "Таємниці і секрети в тіні святого Петра – від Борджія до наших днів" – ясно розкриває зухвалий задум авторів цієї книги. Як повідомляється, це документальне дослідження кримінальних подій, що сталися при папському дворі за два тисячоліття його історії.

Читайте також:  Створення transition books дає можливість продовження змін і спадковості урядових дій, - Володимир Гройсман

На думку критиків, книга дуже актуальна на тлі реформи Римсько-католицької церкви, проводиться новим понтифіком Франциском. Автори книги знайомлять читачів з цілою вервечкою палацових епізодів в коридорах влади папської держави – ​​численні змови і замахи, покликані позбавити влади, свободи і навіть життя намісників апостольського трону.

 Наводяться також подробиці переговорів Павла VI, коли він намагався звільнити італійського екс-прем’єра Альдо Моро, захопленого терористами "Червоних бригад", а також про не завжди прозорі відносини Святого Престолу з диктаторськими режимами ХХ століття.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

 Включені і глави з такими гучними сюжетами новітнього часу, як замах на Папу Івана Павла II і раптова кончина його безпосереднього попередника Іоанна Павла I. У полі зору авторів опинилися і загадкові смерті командира ватиканської швейцарської гвардії полковника Естерманна, його дружини Гладіс і капрала Торн, розслідування яких було закрито в рекордно короткий термін, залишивши масу питань, а також загадкова смерть провідного папського фінансиста Роберто Кальві, який був знайдений мертвим з петлею на шиї під лондонським мостом "Чорні ченці".

Читайте також:  Справа про “хабар Богдану”: Кличко дав покази в НАБУ

 За матеріалами: russian.rt.com

Читайте також:

Коментувати