fbpx
Новини Євромайдана

Раз мене сьогодні розмалювали як “аватара”, то будемо цим пишатися – Юрій Луценко

 Ю. Луценко про інцидент із зеленкою: будемо цим пишатися.

  Громадський та політичний діяч Юрій Луценко після інциденту з зеленкою, виступаючи на Євромайдані, зазначив, що влада Харкова таким чином позначає тих, кого вони бояться, передає УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.

 “Раз мене сьогодні розмалювали як “аватара”, то будемо цим гордитися. Це ознака того, кого вони бояться. А значить, те, що я кажу, є страшним для них. Це значить, що більшість людей, які не сприймають цю владу, мусять звернути увагу на те, про що говорять “аватари в зеленому”, — наголосив Ю. Луценко.

 Нагадаємо, у Харкові міліція затримала чотирьох осіб, які на місцевому Євромайдані облили зеленкою опозиційного політика Юрія Луценка та його дружину, народного депутата Ірину Луценко.

 Про це повідомили у Головному управлінні МВС України в Харківській області. За даними міліції, затримані троє чоловіків та жінка. “Під час його промови невідомий чоловік плеснув у бік Ю. Луценка рідиною зеленого кольору. Ще двоє чоловіків та жінка також намагалися облити виступаючого. Завдяки оперативним діям правоохоронців, які знаходились біля мітингуючих, порушники правопорядку були затримані на місці події та доставлені для з’ясування обставин до Дзержинського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області для встановлення обставин події”, — йдеться в повідомленні.

 Джерело: УНН

Читайте також: