Політика

Геннадій Кернес назвав провокацією напад на євромайданівця

Г. Кернес побачив провокацію в нападі на євромайданівця.

   Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляє, що влада не причетна до нападу на активіста Євромайдану Дмитра Пилипця, передає УНН з посиланням “Радіо Свобода”.

 “Ви говорите про Пилипця? Скажіть, будь ласка, а чи не працює Пилипець патологоанатомом у морзі? І чого це ви вважаєте, що цей напад скоєний владою? Чи ви вважаєте, що влада не розуміє і не дає оцінки тому, що будь-яка провокація буде спрямована проти влади, чи ви вважаєте тут усіх дурнями? Чому ви вважаєте, що ви самі не нанесли Пилипцю ці, вибачте, ковиристі поранення в зад?”, — таким коментарем Кернес розпочав сесію міської ради.

Читайте також:  Порошенко зустрівся з Меркель і Макроном

 Кернер висловив здивування тим, що “немає жодних інших серйозних поранень на тілі”.

 Міський голова Харкова обурений тим, що замість того, щоб займатися своїм здоров’ям, Дмитро Пилипець почав викладати в інтернет фото і відео про напад на себе.

 На зауваження опозиції про спланованість низки злочинних акцій проти активістів Євромайдану Кернес заявив: “А чи не ваших це рук справа?

Читайте також:  У світі стартувала акція #SaveOlegSentsov

 Можливо ви так грілися біля вогнища?”. Так Кернес прокоментував підпал двох машин, що перевозили речі євромайданівців. Вчора ввечері громадський активіст Дмитро Пилипець заявив, що невідомі напали на нього і поранили ножем. У нього поранені стегна і кисть руки.

 Джерело: УНН

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати