Економіка

Порядок відображення у податковому обліку витрат юридичної особи, які понесені у зв’язку з участю працівника у семінарі

  До складу інших витрат включаються адміністративні витрати, спрямовані на обслуговування та управління підприємством, зокрема, винагороди за консультаційні, інформаційні, аудиторські та інші послуги, що отримує платник податку для забезпечення господарської діяльності.

 Отже, якщо участь у семінарах передбачає отримання інформаційно-консультаційних послуг для забезпечення господарської діяльності платника податку, то оплата таких послуг включається до складу адміністративних витрат та відображається у рядку 06.1 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства.

Читайте також:  Гройсман заявив про зростання митних платежів до 1,5 млрд гривень в день

 При цьому, якщо в результаті участі у семінарі здійснено зміни кваліфікації працівника (розширення та поглиблення професійних знань, умінь та навиків), то такі витрати з метою оподаткування розглядаються як витрати платника податку на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за умови наявності відповідних підтверджуючих документів. Порядок визнання таких витрат визначено підпунктом 140.1.3 пункту 140.1 статті 140 Податкового кодексу України.

Читайте також:  Данилишин розповів про користь трудової міграції для України

  За матеріалами: ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Рекомендовані матеріали:

Коментувати